.............."Až se jednou, na úplném konci života, bude promítat film, nechť je na co se dívat!"

Sex

3. prosince 2006 v 22:00 | Mart Eslem |  Ze života
Sex, milování, styk, romantika. To vše může být vzrušující. Může to však být i zábavné. Někdy přímo v průběhu spojení těl, někdy, a mnohdy velice často, je zábavné hlavně vzpomínání a vyprávění…
Večer při svíčkách. Atmosféra potemnělého pokoje mlčky jiskří a slibuje nezapomenutelné chvíle. Nezapomenutelné zcela určitě. Ovšem jak pro koho.
Svíčky vybízejí k otevření lahvinky dobrého vína. A k vínu? Nejlépe krásně zdobený talíř, kdy vůně pokrmu a barevnost přílohy s oblohou má stimulovat náš jazýček i naše smysly. Jako zákusek lehce či silněji erotický film. Jakási kulisa dotvářející atmosféru. Atmosféru, mající za úkol jediné, vybičovat hlavně pány k co nejlepšímu výkonu.
Pozvolné, co nejdelší hlazení. Co nejdelší předehra, kdy překážející oblečky mají sloužit jako hrací kostky v erotické hře. Emoce a vzrušení tryskají jako islandské gejzíry nebo alespoň jako Karlovarské vřídlo. Alespoň by to tak mělo být….
A na závěr soulož. Hodiny a hodiny souložení. Nejlépe několik po sobě následujících styků. A ještě lépe stýkání se, až do ranního svítání. Tak až sem je to tzv. ideál. Ale co realita?
Předehra? Muck, mlask, pohlazení po vlasech a ruka šátralka už hledá knoflíček či zip. Horečnaté rozepínání následuje. V lepším případě. Někdy oblečení poslouží svému účelu naposledy nebo potřebuje ke své obnově zručnou švadlenu. Jednoduše roztrhat svršky a hurá na obnažená těla.
Předehra pokračuje. Je libo ruce nebo rovnou po francouzsku? A v tu ránu může nastat problém. Po perném dni a večeři u svíček, může dojít k odkrvení mozku. Bohužel k odkrvení nezpůsobujícím erekci mužství, ale bohužel rozostření soustředěnosti, pokles energie a počátky klimbání.
Francouzské milování se v tu chvíli stává pro pána bojem se sérií, stále častěji se projevujících mikrospánků. A pro dámu se rozkoš může měnit v bolestivou záležitost. Jazýček kmitá ze strany na stranu a monotónní pohyb, ne nepodobný nudné cestě po dálnici, vede k návalu spánku. Uprostřed kmitočtu dojde k uvolnění krčního svalstva a pádu brady.
Spodní čelist tupě naráží do stydké kosti partnerčiny.
"Miláčku, ty spíš?"
"C-co? Ne, ne, jak bych mohl….."
Kosti se potkávají podruhé, potřetí…..poněkolikáté.
"To tě tedy asi moc nevzrušuju, když uprostřed milování usínáš!!!"
Výmluvy jsou zbytečné. Podlévající se modřina v oblasti ženina lůna je důkaz více nežli výmluvný.
Partnerka se zlostně otáčí zády k svému, ještě před pár minutami, vysněnému princi na bílém koni. Provzlyká celou noc až do rána, zatímco muž, snažící se předstírat svou lítost, ulehčeně usíná. Během několika sekund je v limbu.
Jen ať si bulí. Dobře jí tak! Po tmě mě posadí ke stolu, nacpe k prasknutí a ještě mě nutí dívat se na televizi. Smrtící to trojkombinace. To by potom chlap vraždil, jen aby si už už mohl jít lehnout.
Pochopte to květinky naše, buď chceme jíst, koukat na telku a pak jít spát nebo chceme sexovat. Jakákoliv kombinace je na škodu věci.
A největší antikoncepcí na celé planetě je věta : "Tak já už tě nepřitahuju?" Trvá asi týden než chlap dostane zase chuť na sex po takto hořké pilulce.
Chtěly byste znát upřímnou odpověď na tuto vaši častou otázku? Všechno pro vás uděláme, jen toto si opravdu nepřejte!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Albert Albert Albert Albert | 4. prosince 2006 v 7:49 | Reagovat

Marte, nesmíš brát svůj intimní život tak dramaticky. Neboj, věřím v nás chlapy, věřím, že se prolížeme vstříc světlým zítřkům. :) ne, musím reagovat, souhlasím s tím, že jídlo a sex nejdou moc dohromady, pokud ovšem nevečeříme na parnterčině nahém tělu. V tom případě jen doporučuji. Dál je taky pravda, že ženský maj neuvěřitelné nadání chuť na sex minimálně na ten týden své lásce překazit. Jestli záměrně nebo nechtíc, toho jsem se za těch X let, co ženský poznávám, nedopátral. Možná už ale začínám tušit.... Jestli někdo řekl, že žena je převtělený Ďábel, tak já to kvituju. Dá ti trochu toho, po čem toužíš, ale sebere ti duši.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama