.............."Až se jednou, na úplném konci života, bude promítat film, nechť je na co se dívat!"

Smutek

21. listopadu 2006 v 21:48 | Mart Eslem |  K zamyšlení
Smutek zaplňuje mou duši. Má rodná země, pravlast mých předků mne rmoutí. V osidlech hlupáků, kteří ji řídí uvízla sama podstata života - svoboda.
A do bahna hnusu zvaného demokracie a civilizace se noří stále víc a víc. Má milovaná vlast je semeništěm lží, podvodů a hlouposti. Však nechť hlupákům hlupák vládne, když si to tak přejí!
Z čeho mi srdce nejvíce krvácí je zbabělost. Národ v jehož žilách koluje krev tak rozhodných a nesmlouvavých vůdců jako byli Jan Žiška a Tomáš Garrigue Masaryk, je národem zbabělců a vlezdoprdelků. Bohužel krev jejich dědiců je příliš zředěna krví té haldy podlých hyen, kteří za peníz a příslib moci, dokáží zapřít i sami sebe.
Jak mohou synové tak krásné země toliko proradní býti? Nedokáží si vládnout sami, však proč by tak činiti měli? Vždyť spoléhat na jiné a jinými řízeni býti je tak snadné!
Národ, který zapře své vlastní bratry jen proto, že milují svou vlast více nežli sami sebe. Národ, který se z části stále hrdě hlásí k hnutí, které způsobilo za čtyřicet let větší temno nežli Habsburkové za několik staletí. Takový národ si zaslouží pouze opovržení a politování. Však se také během necelého století jedna z předních společností planety stala snůškou parchantů a samolibých hlupáků….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Albert Albert Albert Albert | 22. listopadu 2006 v 7:38 | Reagovat

tady k tomu se vyjadřovat nebudu, neboť jsem značně samonasírací a jen myšlenka na vládnoucí garnituru mi zvedá tep na hezkých 280 za minutu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama